W Krainie Ciekawości zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę.

Mgr Monika Miszke-Nieśpiałowska – dyrektor, nauczyciel

Absolwentka Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej na kierunku Pedagogika o specjalności Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z elementami terapii pedagogicznej. W trakcie studiów podyplomowych na kierunku Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem oraz zespołem Aspergera. Prywatnie mama dwójki dzieci oraz miłośniczka fotografowania.

Mgr Mariola Karbownik – nauczyciel

Absolwentka Politechniki Śląskiej na kierunku pedagogika o specjalności Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z pedagogiką specjalną. Ukończona terapia pedagogiczna z neuroedukacją. W trakcie studiów podyplomowych w Instytucie Studiów Podyplomowych na kierunku logopedia kliniczna.

Prywatnie interesuje się ogrodnictwem. Kocha zwierzęta. Jest właścicielką kilku kotów.

Mgr Anna Morys – nauczyciel

Czas wolny stara się spędzać aktywnie. W wolnej chwili z chęcią spotyka się ze znajomymi. Kontakt ze społeczeństwem oraz dziećmi stawia na pierwszym miejscu.  Z przyjemnością słucha muzyki.

Małgorzata Hopko – pomoc nauczyciela

Na barkach Pani Gosi spoczywa dbanie o porządek w naszym przedszkolu. Jest prawą ręką nauczyciela w opiece nad dziećmi, prowadzeniu zabaw i wielu innych czynnościach.

Jest z natury bardzo otwartą, ciepłą i promienną osobą. Dzieci ją uwielbiają i nawzajem, bo zajmowanie się dziećmi przynosi jej wiele radości, spełnienia i satysfakcji.

Prywatnie jest szczęśliwą mężatką. Interesuje się muzyką folklorystyczną i kuchnią śródziemnomorską.

Agata Guzy

Jest świeżym nauczycielem języka angielskiego z wielkim sercem do szczególnie małych szkrabów. Jest nauczycielem, który już wkrótce zostanie magistrem.  Na co dzień zajmuje się nauczaniem języka angielskiego w szkole językowej oraz pracuje w Diecezjalnym Duszpasterstwie Młodzieży (DDM Pełni Życia)  w Gliwicach. Uwielbia chodzić po górach, grać na ukulele oraz dobrą kawę 🙂
Jest też zdania, że w zdrowym ciele zdrowy duch dlatego wszelka forma ćwiczeń takich jak np. bieganie czy trening siłowy to jej pasja!

Asia – fizjoterapeutka

Na co dzień pracuje w Centrum Terapii i Ruchu. Zajmuje się fizjoterapią dzieci i dorosłych. Wkrótce terapeuta i diagnosta SI. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

Angelika Warzyńska

Tancerka międzynarodowej klasy S w tańcach latynoamerykańskich i klasy S w tańcach standardowych . Wraz z partnerem Sergeyem Chernenko reprezentuje Polskę na turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych . Tańczą ze sobą razem ponad 3 lata .

Taniec jest jej pasją. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 16 lat, ale pomimo to udało się osiągnąć bardzo dużo.

Finalistka wielu turniejów w kategorii OPEN w tańcach latynoamerykańskich.